Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Fields
cy: Meysydd

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Output format
cy: Fformat allbwn
