Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Fields
da: Felter

en: Plain text
da: Ren tekst

en: Operation
da: Handling

en: Output format
da: Output-format
