Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Markup
es: Marcado

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Fields
es: Campos

en: Plain text
es: Texto sin formato

en: Operation
es: Operación

en: Output format
es: Formato de salida
