Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Fields
et: Väljad

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Operation
et: Operatsioon

en: Output format
et: Väljundvorming
