Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Markup
fa: نشانه گذاری

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Fields
fa: فیلدها

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Operation
fa: عملکرد

en: Output format
fa: قالب‌بندی خروجی
