Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Markup
fr: Balisage

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Fields
fr: Champs

en: Plain text
fr: Texte brut

en: Operation
fr: Opération

en: Output format
fr: Format de sortie
