Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Markup
gl: Marcado

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Fields
gl: Campos

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Operation
gl: Operación

en: Output format
gl: Formato de saída
