Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Markup
gu: માર્કઅપ

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Operation
gu: કાર્યો
