Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Markup
hi: मार्कअप

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Plain text
hi: सादा टेक्स्ट

en: Operation
hi: काम

en: Output format
hi: उत्पादन प्रारूप
