Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Fields
hr: Polja

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Operation
hr: Operacija
