Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Markup
hu: Jelölő

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Fields
hu: Mezők

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Operation
hu: Művelet

en: Output format
hu: Kimenet formája
