Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Markup
ja: マークアップ

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Fields
ja: フィールド

en: Plain text
ja: プレーンテキスト

en: Operation
ja: 操作

en: Output format
ja: 出力書式
