Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Fields
jv: Field

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Operation
jv: Operasi
