Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Markup
lv: Marķējums

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Fields
lv: Lauki

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Operation
lv: Operācija

en: Output format
lv: Izvades formāts
