Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Markup
nl: Opmaak

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Fields
nl: Velden

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Operation
nl: Bewerking

en: Output format
nl: Weergaveformaat
