Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Fields
oc: Camps

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Operation
oc: Operacion

en: Output format
oc: Format de sortida
