Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Markup
pl: Znaczniki

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Fields
pl: Pola

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Operation
pl: Czynność

en: Output format
pl: Format wyjściowy
