Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Markup
ro: Cod HTML

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Plain text
ro: Text simplu

en: Operation
ro: Operație

en: Output format
ro: Formatul de ieșire
