Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Fields
sk: Polia

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Operation
sk: Operácia

en: Output format
sk: Výstupný formát
