Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Plain text
ta: எளிய உரை

en: Operation
ta: செயல்

en: Output format
ta: வெளியீட்டு வடிவம்
