Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Markup
tr: Biçim

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Fields
tr: Alanlar

en: Plain text
tr: Düz metin

en: Operation
tr: İşlem

en: Output format
tr: Çıkış biçimi
