Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Markup
uk: Розмітка

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Fields
uk: Поля

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Operation
uk: Дія

en: Output format
uk: Вихідний формат
