Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Markup
vi: Mã định dạng

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Fields
vi: Các trường

en: Plain text
vi: Văn bản thuần

en: Operation
vi: Thao tác

en: Output format
vi: Định dạng xuất
