Login History (8.x-1.1-rc2) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Date
cs: Datum

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Last login
cs: Poslední přihlášení

en: Desc
cs: Sestupně

en: Security
cs: Bezpečnost

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Report
cs: Výkaz

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
