Login History (8.x-1.1-rc2) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Date
id: Tanggal

en: User
id: Pengguna

en: All
id: Semua

en: Last login
id: Login terakhir

en: Security
id: Keamanan

en: IP Address
id: Alamat IP

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Report
id: Laporkan

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun
