Login History (8.x-1.1-rc2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Date
se: Dáhton

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre
