Login History (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Last login
ar: آخر تسجيل للدخول

en: Desc
ar: تنازلي

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
