Login Lock (1.0.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Redirect url
hu: Átirányítási webcím

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: All roles except the selected roles
hu: Minden szerepkör, kivéve az alább kiválasztottak

en: Only the selected roles
hu: Csak az alább kiválasztott szerepkörök

en: Selected roles
hu: Szerepkörök kijelölése

en: The path '%path' has to start with a slash.
hu: '%path' útvonalnak perjellel kell kezdődnie.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
hu: '%path' vagy érvénytelen vagy nincs hozzá megfelelő jogosultság.
