Login Lock (1.0.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Status
fr: État

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Redirect url
fr: URL de redirection

en: Status message
fr: Message d'état

en: The path '%path' has to start with a slash.
fr: Le chemin '%path' doit commencer par un slash.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
fr: Soit le chemin '%path' est invalide, soit vous n'y avez pas accès.
