Login Notification (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Error
jv: Salah

en: Warning
jv: Weling

en: Other
jv: Liyané
