Login Notification (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Error
ug: خاتالىق

en: Other
ug: باشقا
