Login Notification (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Status
et: Olek

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Error
et: Viga

en: Warning
et: Hoiatus

en: Other
et: Muu
