Login Notification (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Status
fr: État

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Error
fr: Erreur

en: Warning
fr: Avertissement

en: Other
fr: Autre

en: Notification Message
fr: Message de Notification
