Login Notification (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Status
it: Stato

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Error
it: Errore

en: Warning
it: Avviso

en: Other
it: Altro
