Login Notification (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Status
tr: Durum

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Error
tr: Hata

en: Warning
tr: Uyarı

en: Other
tr: Diğer
