Login Notification (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Status
uk: Стан

en: - None -
uk: - Немає -

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Error
uk: Помилка

en: Warning
uk: Попередження

en: Other
uk: Інше
