Login Security (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Email subject
ru: Тема сообщения

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Hours
ru: Часы

en: Failed attempts
ru: Неудачных попыток отправления

en: Email body
ru: Текст письма
