Login tracker (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Never
ja: なし

en: 1 day
ja: 1日

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: UID
ja: ユーザーID

en: 1 week
ja: 1週間
