Login tracker (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Never
pl: Nigdy

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: User logins
pl: Loginy użytkowników
