Login tracker (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Never
ru: Никогда

en: 1 day
ru: 1 день

en: 2 months
ru: 2 месяца

en: 4 months
ru: 4 месяца

en: 6 months
ru: 6 месяцев

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: 1 month
ru: 1 месяц

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: Record ID
ru: Идентификатор записи
