Login tracker (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Never
tr: Asla

en: 1 day
tr: @count gün

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: 1 month
tr: 1 ay
    @count ay

en: 1 week
tr: @count hafta

en: User logins
tr: Kullanıcı girişleri
