Login tracker (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: 1 month
ug: 1 ئاي

en: 1 week
ug: ھەپتە 1
