Login tracker (2.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour
es: 1 hora

en: Never
es: Nunca

en: 1 day
es: Un día

en: 2 months
es: 2 meses

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: 1 week
es: Una semana
