Login tracker (2.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Never
fa: هیچوقت

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: 1 week
fa: ۱ هفته
