Login tracker (2.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Never
fi: Ei koskaan

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: 2 months
fi: 2 kuukautta

en: 6 months
fi: 6 kuukautta

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: The configuration has been saved
fi: Asetukset tallennettu
