Login tracker (2.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Never
gu: કદી નહી

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: 2 months
gu: ૨ મહિના

en: 4 months
gu: ૪ મહિના

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ
