Login tracker (2.0.0-rc1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: 1 day
hi: १ दिन

en: 2 months
hi: 2 महीने

en: 4 months
hi: 4 महीने

en: 6 months
hi: 6 महीने

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: 1 week
hi: १ सप्ताह
