Login tracker (2.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
id: 1 jam

en: Never
id: Tidak pernah

en: 1 day
id: 1 hari

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: 1 week
id: 1 minggu
