Login tracker (2.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Never
lt: Niekada

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: 1 week
lt: 1 savaitė
