Login tracker (2.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Never
sk: Nikdy

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 2 months
sk: 2 mesiace

en: 4 months
sk: 4 mesiace

en: 6 months
sk: 6 mesiacov

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: 1 week
sk: 1 týždeň
